Újra Zánkán az 5/a

Visszaemlékezés az adventi Erzsébet-táborra

Osztályunk, az 5.a már második alkalommal múlathatta az időt Zánkán, hiszen osztályfőnökünk, Robi bácsi úgy gondolta, szerencsét próbál, és az adventi, téli Zánkára is benyújt egy pályázatot. Szerencsére sikeresen pályázott, így Timi néni of. helyettessel az advent néhány napját ebben e remek táborban tölthettük.

Sok közös programban volt részünk: korcsolyáztunk, lézerharcoltunk, teáztunk közösen az adventi sátrakban, cirkuszban voltunk, és egy fergeteges sportvetélkedőn vettünk részt, amit meg is nyertünk, így megszereztük a legsportosabb iskola elismerést.

Tomboltunk Caramel koncerten is, és a koncert végén még képeket is készíthettünk az élőadóval. A jégkori diszkó nem volt olyan jó, mint gondoltuk..., azért a műjégpálya csak nem igazi jég...

A lézerharcban az idegen suli diákjai ellen vívott meccset elvesztettük, de az osztály együtt tudott működni, kacagni, védekezni..., és ez mindenkinek egy fantasztikus élmény maradt.

Az összes étkezés nagyon finom volt, senki sem panaszkodott rá. Mindennap elegendő ételt kaptunk néha még kicsit többet is. Minden este desszertekkel jutalmaztak minket. Ha valakinek esetleg nem volt elég az étel, lemehetett a boltba, és ott tudott venni magának szinte bármit.

A szállás is egész jó volt, csak egy hátránya volt, az, hogy nagyon-nagyon messze volt kb. mindentől, így mindennap megvolt a napi edzés.

Összességében mindenki imádott Zánkán lenni, sajnos páran nem tudtak eljönni, de aki ott volt, nagyon élvezte.

Pintér Janka és Gulyás Abigél

5/a osztályos tanulók