Szerenád és bolondballagás a Bartók téri épületben

A régi hagyomány idén is folytatódott a Bartók téren.

A 8. osztályosaink énekkel, bolondos jelmezekkel búcsúztatták az utolsó tanévet. Mindenki megtalálta a hozzá illő jelmezt, a diákok és az osztályfőnökök is.

Az udvari szerenádon közös énekléssel búcsúztak el tanáraiktól a ballagó osztályok. A vidám hangulatú eseményen mindenkinek jutott a tanári kar által szórt cukorkákból.

Ezután a tablókép avatás következett, ahol Hütter Eszter igazgatóhelyettes asszony, valamint Zsóka néni, Norbi bácsi és Rita néni az osztályok vezetői köszöntötték tanítványaikat. Itt is  közös énekléssel búcsúztak el a 8. osztályosok.

Felkészítő tanáruk Lingsch Adrienn tanárnő volt, aki gitárjátékával színesítette az ünnepi hangulatot. Zongorán Cseh Balázs tanár úr működött közre.

Köszönjük a szervezők és felkészítők munkáját! A végzőseinknek további tanulmányaikhoz sok sikert kívánunk!