Regionális döntőbe jutottak iskolánk III.kcs-os fiú röplabdásai

Hazai környezetben, a Bartók téri tornateremben került megrendezésre a III. korcsoportos fiú Röplabda megyei Diákolimpia tavaszi fordulója. A kisebb korcsoportban mindössze egy megyei kihívója akadt iskolánk csapatának, mégpedig a kömlői iskola. A két csapat versengéséből – ahogyan ősszel is – iskolánk röplabdásai kerültek ki győztesen, mégpedig 3:0 arányban megnyert mérkőzésen. Ezzel az is eldőlt, hogy a valamikor április végén, május elején megrendezésre kerülő regionális döntőben Heves vármegyét az Eszterházy Károly Katolikus Gyakorlóiskola képviseli.

Az aranyéremben részesülő csapat tagjai: Deme Balázs, Győrváry Dániel, Hajdú Péter, Héjja Barnabás, Klem Dávid, Krajnyák Máté, M. Kiss Márton, Riczkó Dániel, Sági Szabolcs, Tyuskai Barnabás, Vincze Márk és Zsikai Olivér. Felkészítő: Vincze Tamás tanár úr.

Gratulálunk röplabdásaink sikereinek!