Országos 5. helyezés a röplabda diákolimpián

Háromnapos békéscsabai megmérettetést követően – a lejátszott öt mérkőzéséből hármat sikerrel zárva – az ország 5. legjobb iskolai röplabda csapata lett az Eszterházy Károly Katolikus Egyetem Gyakorlóiskolájának III. korcsoportos fiú röplabda csapata.

Az elért eredmény értékét növeli, hogy csapatunk játékosainak túlnyomó része a következő tanévben fog beleerősödni ebbe a korosztályba, azaz az idén idősebbek között versenyezve érték el ezt az eredményt.

Az országos döntőben részt vevő csapat tagjai: Deme Balázs, Hajdú Péter, Héjja Barnabás, Jakubik Soma, Juhász Zalán, Klem Dávid, Krajnyák Máté, M. Kiss Márton, Riczkó Dániel, Tyuskai Barnabás, Vincze Márk és Zsikai Olivér az 5.a / 5. c / 6.c osztályokból. A csapatot Vincze Tamás tanár úr készítette fel.

Gratulálunk az elért sikerhez!