Iskolánk fiú röplabdacsapata két korcsoportban is élről várja a megyei diákolimpiai döntő tavaszi fordulóját!

November utolsó, illetve december első hétfőjén egyaránt iskolánk Bartók téri tornacsarnoka adott otthont a III. és IV. korcsoportos fiúk megyei röplabda Diákolimpiájának. Az 5-6. osztályosok versenyében a Kömlőről érkező általános iskolások jelentették tanulóink számára a vetélytársat, míg a két évvel idősebbeknél két gyöngyösi iskolával egészült ki a négyes döntő mezőnye. Iskolánk csapatai nagyszerűen szerepeltek, hiszen a kisebbeknél meggyőző fölénnyel diadalmaskodtak, míg a nagyobbak körmérkőzéses rendszerben szervezett versenyében végül a gyöngyösi Arany János Általános Iskola csapata ellen nagyon színvonalas és szoros döntőt játszva álltak a sorozat élére. Mindez bizakodásra adhat okot a tavaszi folytatást tekintve, amikor is kiderül, hogy mely iskola csapata képviselheti Heves vármegyét a Diákolimpia országos elődöntőiben.

Iskolánk sikerének kovácsai: Csák Botond, Deme Balázs, Győrváry Dániel, Hajdú Péter, Héjja Barnabás, Jakubik Soma, Juhász Zalán, Klem Dávid, Krajnyák Máté, M. Kiss Márton, Riczkó Dániel, Sági Szabolcs, Tyuskai Barnabás, Vincze Márk és Zsikai Olivér. Felkészítő: Vincze Tamás tanár úr.

Gratulálunk röplabdásaink sikereinek!