Ha április, akkor KYÚ vizsga.

Iskolánk Bartók téri épületében évről évre választhatják a gyerekek a szorobán foglalkozást szakköri keretben. Az elhivatott tanulók, akik kitartást, türelmet, figyelmet, időt nem sajnálva rendszeresen járnak a foglalkozásokra, ahol megtanulják használni ezt az régi számolóeszközt, a fejlődésüket bizonyító KYÚ vizsgán mutathatták meg tudásukat az elmúlt héten. Ezen a vizsgán életkornak, tanulmányoknak megfelelő szintű feladatsort kell időre teljesíteniük a vállalkozó diákoknak. Ebben a tanévben a következő tanulók értek el sikeres eredményt: Dudás Dorka 2. évfolyamos tanulónk, Molnár Máté 3. évfolyamos tanulónk, illetve Dudás Hanna, Lórántfi Dorka, Mirkóczki Panna, Tietze Zoé, Csiffáry Zsombor 4. évfolyamos tanulók. Ők izgatottan várják az oklevél megérkezését Japánból és a hozzá tartozó, nehézségi szintet bizonyító, szorobánra ragasztható matricát. Gratulálunk a sikeres vizsgához és további lelkes szorobánozást kívánunk!