Gyermeknapi programkavalkád a Bartók téri diákok számára

Május utolsó péntekje színes, mozgalmas, a gyermeknek tetsző programokkal volt teli a Bartók téri iskolaépületünkben. Ezen a napon ünnepeltük a gyermeknapot, évfolyamonként más és más helyszínen.

A reggel tavaszvégi vásárral kezdődött, ahol minden diák találhatott a kedvére való terméket: sütit, könyvet, játékokat, amelyeket jelképes összegért vásárolhatott meg.

Vidám színfoltja volt a gyermeknapnak, amikor a felsősök Lingsch Adrien és Kecskésné Verebi Mónika tanárnők vezényletével a We are the world című dalt közösen adták elő az iskola aulájában, fergeteges hangulatot varázsolva ezzel.

Ezt követően az iskolánkban zajló felújítási munkálatok miatt az alsó tagozatos gyerkőcök az egri moziba vonultak át, ahol egy nagyszerű mesefilmet tekintettek meg ezen a napon. A felsősök pedig városszerte, évfolyamonként múlatták az időt:

Ódor Viktória kolléganő a Szépasszonyvölgybe szervezett túrát a 6. osztályosoknak, Holló Tivadar kolléga az ötödikesekkel az érsekkerti számháborút vezényelte,  míg Vincze Tamás kollégánk az iskolai sportprogramokért volt felelős, és Boruzs Norbert tanár úr az érsekkerti kondiparkban erőpróbát szervezett a nyolcadikosoknak.

Azt hiszem, minden diák, tanár jól érezte magát a ezen a rendezvényen.

Köszönjük az egész nap megszervezését Földi-Szaniszló Lilla kolléganőnek!