Gratulálunk és nagyon büszkék vagyunk Örsire!

Juhász Örs, a 3. c osztály tanulója, három éve igazolt az Eger SE-hez, jelenleg a klub U10-es csapatának labdarúgója. A klub a korosztályában kiemelt tehetségként tartja számon, és a heti csapatedzéseken kívül, egyéni edzéseken is részt vesz.

A futballhoz és a sporthoz való hozzáállása példaértékű, edzésmunkája kiváló, jól érti és alkalmazza az edzésen tanultakat. Rendkívül jól lát a pályán, technikailag jól képzett, és a pálya bármely pontján bevethető. Csapattársaival és edzőivel mindig tisztelettudó, a pályán és a pályán kívül is bármikor számíthatunk rá. Vezetőedzője Nagy Barbara, aki kiváló pedagógiai érzékkel és szakmai tudással irányítja a csapatot. A gyerekek az én, engem helyett az együtt, egymásért szavak tartalmának megfelelően cselekednek, tisztelik, szeretik az edzőt, a csapattársak a legjobb barátai egymásnak, nagy az összetartás.

Örs csapatával számos hazai és külföldi tornán vett részt, csodálatos eredménnyel, rendkívüli élményeket élhetett át. Csapatával részt vettek a korosztályos Bajnokok Ligáján, melyet 2023-ban Ausztriában, Bécsben rendeztek. Szintén 2023-ban az Európában elit színvonalú UMAG Trophy horvátországi gyermektornán a Juventus, FC Barcelona, AC Milan csapatai mellett az EGER SE csapata is részt vett, ahol Örs kiemelkedő teljesítménnyel, fontos gólokkal segítette csapatát. 2024-ben is hatalmas élmények várnak rá, hiszen csapatával idén is részt vesznek a horvátországi UMAG Trophy-n, valamint Németország felé is veszik az irányt és a müncheni Allianz Arena melletti pályákon focizhatnak különböző nemzetiségű ellenfelekkel szemben.

Örs eddigi eredményei:

- Barcelona Academy Cup, 1. hely

- Champions Trophy Hungary, 1. hely

- Nemzetközi Gyermeklabdarúgó Torna, 1. hely

- Youth Talent Cup, 1. hely

- Nemzetközi torna- Hajdúnánás, 2. hely

- Szegedi Teremtorna, 1. hely

- Emerson Kupa Nemzetközi torna, 3. hely

- 2023-ban Az Év Játékosa címet nyerte U9-es korosztályban

- Mikulás kupa győztese 2023-ban, egyéni, technikai verseny

- valamint több hazai tornán is kiemelkedő teljesítménye miatt egyéni elismerésben részesítették.

Gratulálunk és nagyon büszkék vagyunk Örsire! Klubja mellett iskolánk hírnevét is öregbíti.