Beszámoló a Bartók téri épületben rendezett szavalóversenyről

Iskolánk alsó tagozatán 2023. november 22-én került megrendezésre az idei tanév szavalóversenye.

Kellemes hangulatban, színvonalas produkciókkal örvendeztették meg a közönséget a gyerekek.

A zsűri tagjainak, Karásziné Szűcs Mariann, Pusztai Eszter és Simon Flóra tanárnőknek, valamint a DÖK képviselőinek (Gyárfás Zoé, Kis-Simon Szofia 8.a oszt. tanulóknak) nagy kihívást jelentett a döntéshozatal, a helyezések megállapítása.

Ezúton is nagyon szépen köszönjük a munkájukat!

Ezen a napon a legjobban sikerült szavalatokat, helyezések sorrendjében a következő versenyzőktől hallottuk:

Helyezettek 1-2. korcsoportban:

1. Tóth Zsombor Patrik    1.b   (felkészítő: Galamb Anett)

2. Dragán Réka                 2.b   (felkészítő: Bodnár Andrea)

3. Ferencz Patrik Marcell  1.a   (felkészítő: Besenyeiné Zsidai Mónika)

Különdíj: Farkas Szófia    1.a   (felkészítő: Besenyeiné Zsidai Mónika)

Helyezettek 3-4. korcsoportban:

1. Kobolák Csanád            3.a  (felkészítő: Mohácsi Judit)

2. Suller Korina                 3.a  (felkészítő: Mohácsi Judit)

3. Tietze Zoé                      4.a  (felkészítő: Csizmarikné Tóth Titanilla)

Különdíj: Csohány Csenge 4.a (felkészítő: Csizmarikné Tóth Titanilla)

Szeretettel gratulálunk minden kisdiáknak, akik megtanultak egy-egy költeményt, vállalták a megmérettetést és természetesen minden, őket felkészítő pedagógusnak is köszönjük az áldozatos, segítőkész munkáját!

Csizmarikné Tóth Titanilla és Bodnár Andrea szervezők