Bartók téri csapatok a Bolyai Anyanyelvi Verseny országos döntőjében

„Az igazat érteni, a szépet érezni, a jót gyakorolni kell."

A Bolyai Anyanyelvi Verseny jelmondatának szellemében készültek általános iskolás,          3-8. évfolyamos csapataink a megyei és körzeti fordulóra, hogy közösen összedolgozva oldjanak meg gondolkodtató feladatokat magyar nyelvből és irodalomból.

2023. november 14-én iskolánk számos csapata adta bele legjobb anyanyelvi tudását ebbe a népszerű, ám annál nagyobb kihívást tartogató versengésbe. Minden csapat bizonyította kiváló csapatszellemét és a magyar nyelv iránti elkötelezettségét.

Az alapos felkészülés, a logikus gondolkodás és a jól szervezett összmunka meghozta eredményét: több csapatunk is bejutott az országos döntő írásbeli fordulójára.

Nyelvtudós csajok – 1. hely

Gál Gina
Bartók Réka

Gratulálunk nekik és felkészítő tanáraiknak: Ballagóné Csernyák Éva,
Benyóné Orosz Ágnes, Sipos Zsuzsa, Nagyné Herczeg Éva tanárnőknek.

Sok sikert kívánunk péntekre (november 24-re) az országos fordulóra, melyet az Egri Kemény Ferenc Sportiskola és Ált. Iskolában rendeznek. Szorítunk, ügyesek legyetek!

Bartók téri csapatok a Bolyai Anyanyelvi Verseny országos döntőjében

„Az igazat érteni, a szépet érezni, a jót gyakorolni kell."

Nyelvtudós csajok – 1. hely

Gál Gina
Bartók Réka

Gratulálunk nekik és felkészítő tanáraiknak: Ballagóné Csernyák Éva,
Benyóné Orosz Ágnes, Sipos Zsuzsa, Nagyné Herczeg Éva tanárnőknek.