*public.site.jump_to_content*

Bartók téren az atlétika feltörekvő versenyzője!

Lex Dani sikert sikerre halmoz!

A Gyakorló Bartók téri 3/a osztályának tanulója Lex Dániel, aki igen ígéretes sporttehetsége intézményünknek!

Dani az Egri Városi Sportiskolába jár atlétikára, nem egészen egy éve, és már több versenyen is részt vett, amelyet korosztályának rendeztek: az egyik egy házi verseny volt, ahol 6o m síkfutásban és távolugrásban is 1. helyezést ért el.

A másik Heves Város Nemzetközi Atlétikai Dobógála volt, ahova az ország számos pontjáról érkeztek gyerekek és felnőttek is. Ezen a versenyen  Dani 60 m síkfutásban indult és bronz érmet szerzett, melyhez szívből gratulálunk a kis futónknak.

A harmadik verseny az Egri Gyermek Atlétikai Verseny nevet viselte, ahol Dani 2 számban indult, távolugrásban, ahol ezüst, valamint 60 méter síkfutásban, ahol bronz érmet szerzett.

A minap pedig a Regionális Kölyökatléta verseny zajlott Miskolcon, itt is szép eredményt hozott a gyakorlós fiú: régiós 3. helyezést szerzett csapatban.

Minden teljesítményhez szívből gratulálunk, várjuk a további szép eredményeket!