Ahol a földharc is megengedett! Országos 2. hely kempóban Flaskay Patriknak

Iskolánk 5/a osztályos tanulója, Flasky Patrik, aki már három éve ZEN BU KAN KEMPO sportot űzi. Több is ez, mint sport. A stílus a Shaolin Kempo, a Jiu-Jitsu, a karate, és az ökölvívás technikáit ötvözi és igyekszik összeállítani egységes harcművészeti stílussá. Technikai repertoárjában megtalálhatóak mind a pusztakezes, mind pedig a fegyveres alaptechnikák. Az ütések, rúgások, dobások, feszítések és fojtások kombinációján alapuló komplex küzdőstílus. Megtalálható benne a tradicionális boksziskola, gyakorolják a térd és könyök használatát. A földharc is megengedett a leszorítónak.

November közepén Patrik Országos Mátra Kupa bajnokságon vett részt, ahol remek eredményeket szerzett. Formagyakorlatban 5. helyet, Stop Semi (box) 2. helyezés, „C" Viadal (önvédelmi harc) 2. helyezés, és földharcban is országos 2. helyet tudhatott magáénak.

Patriknak az országos 2. helyektől van jobb eredménye is, hiszen áprilisban háromszoros országos bajnok lett!

Gratulálunk az országos 2. helyezett kempósunknak!